Całodobowa pomoc tel. 663 488 838 lub 661 470 686

O naszej firmie

Szanowni Państwo,

Zakład Usług Pogrzebowych „SZEOL” to firma z rodzinną tradycją. Od momentu powstania naszego ZAKŁADU pogrzebowego w Ostrzeszowie, zawsze wywiązywaliśmy się z powierzonych nam zadań w najlepszy możliwy sposób.

Nasza firma pogrzebowa to przede wszystkim ludzie – zespół doświadczonych pracowników, dla których praca daje możliwość pomagania osobom znajdującym się w trudnym momencie życia.

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w usługach pogrzebowych. Naszym celem jest pomóc Państwu na każdym etapie organizacji uroczystości i ułatwić oddanie należnego szacunku bliskiej osobie. Dokładamy wszelkich starań, aby organizowana uroczystość pogrzebowych była jak najbardziej godna i wyjątkowa. Gwarantujemy, że każda osoba przekraczająca drzwi naszego zakładu pogrzebowego w Ostrzeszowie spotka się z postawą pewną taktu i empatii.

Zapewniamy kompleksową organizację – zarówno o charakterze wyznaniowym, jak i świeckim. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, przez 24H/dobę.

Zapewniamy kompleksowy zakres usług pogrzebowych. Organizujemy uroczystości pogrzebowe – wyznaniowe i świeckie – zgodnie z wolą Rodziny Zmarłego, dopełniamy wszelkich procedur i formalności pogrzebowych, pomagamy w spokojnym pożegnaniu bliskiej osoby. Gwarantujemy pełną i godną szacunku obsługę ceremonii pogrzebowej

Pomoc w formalnościach

Wszelkie obowiązki pogrzebowe znajdują się po naszej stronie. Dzięki naszej pomocy skupią się Państwo wyłącznie na pożegnaniu bliskiej osoby, a my wypełnimy za Państwa wszystkie niezbędne formalności.

30 lat doświadczenia

Zakład Usług Pogrzebowych "SZEOL" to firma z rodzinną tradycją. Od momentu powstania naszego domu pogrzebowego w Ostrzeszowie, zawsze wywiązywaliśmy się z powierzonych nam zadań w najlepszy możliwy sposób.

Pogrzeby w ramach ZUS

Zakład pogrzebowy Szeol zapewnia kompleksową organizację pogrzebu oraz przejęcie na siebie wszelkich formalności urzędowych, wraz z kredytowaniem pogrzebu w ramach zasiłku ZUS oraz jego odbiorem

Kompleksowe usługi 24H

Zapewniamy szeroki wachlarz usług pogrzebowych. Organizujemy uroczystości, dopełniamy wszelkich procedur i formalności pogrzebowych, pomagamy w spokojnym pożegnaniu bliskiej osoby.

Telefon kontaktowy 24/h

tel.: 661 470 686
kom.: 663488838,

Dojazd do nas

Ks. Zdzisława Sobierajskiego 1
Ostrzeszów 63-500

Opinie o nas
Naszych klientów

Dziękujemy Państwu za zaufanie. Gwarantujemy, że każda osoba przekraczająca drzwi naszego zakładu pogrzebowego w Ostrzeszowie spotka się z postawą pewną taktu i empatii.

“Wszystko dopięte na ostatni guzik. Miła i profesjonalna obsługa, potrafiąca doradzić i zachować się adekwatnie do spełnianej roli w tym trudnym czasie.
Monika K.
Ostrzeszów
“W pełni satysfakcjonujące wykonanie zleconej usługi pogrzebowej oraz błyskawiczne rozwiązywanie problemów wychodzących w trakcie zlecenia, a także wrażliwość na potrzeby klienta. Firma pogrzebowa Lipińscy zasługuje na miano profesjonalnego i godnego polecenia zakładu pogrzebowego.
Bogdan J.
Ostrzeszów
“Serdeczne podziękowania dla firmy pogrzebowej " Lipińscy" za organizację i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej naszego Taty. Lucyna Tereba
Lucyna Tereba
Ostrzeszów
“Fachowe doradztwo oraz obsługa ceremonii. Byłem jakiś czas temu na pogrzebie znajomego i dało się zauważyć pełną profeskę. Polecam
Seweryn Misiałkiewicz
Ostrzeszów
“Bardzo profesjonalna obsluga pogrzebu. Zdecydowanie polecamy z rodziną.
Iga Kowalewska
Ostrzeszów
“Bardzo Profesjonalna Firma! Jestem bardzo zadowolony, służą świetną pomocą w tych trudnych chwilach
Edward czarny
Ostrzeszów